Wszystkie produkty
-
Części odlewane z aluminium
-
Części odlewane grawitacyjnie
-
Części maszyn odlewniczych
-
Odlewanie części samochodowych
-
Odlewy medyczne
-
Odlewanie części motocyklowych
-
Precyzyjne odlewy części
-
Części wyposażenia automatyki
-
Odlewy pojazdów elektrycznych
-
Utracone części odlewane z wosku
-
Części odlewane z metalu
-
Części odlewów kolejowych
słowa kluczowe [ aluminum casting parts ] mecz 209 produkty.
Polerowane niestandardowe precyzyjne odlewy ze standardem DIN ASTM JIS
| Waga: | 0,1-100 kg |
|---|---|
| OEM/ODM: | Przyjęty |
| Materiał: | W oparciu o potrzeby klienta |
Dostosowane precyzyjne części odlewnicze, części metalowe obrabiane CNC Standard ASTM
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowanie |
|---|---|
| Materiał: | W oparciu o potrzeby klienta |
| Aplikacja: | Części maszynerii |
Ra0.8 Chropowatość Części odlewane z metalu Wysoka precyzja dla EV Electric Auto
| Technologia przetwarzania: | Odlewanie inwestycyjne、Odlewanie grawitacyjne |
|---|---|
| Materiał: | OEM/ODM |
| Wymiary: | Wymagania rysunkowe lub próbka |
Odlewy pojazdów elektrycznych obrabiane CNC, części odlewane grawitacyjnie z normą ASTM DIN GB
| Metoda odlewania: | Odlew z wosku traconego |
|---|---|
| Sprzęt: | Maszyna do odlewania ciśnieniowego + CNC |
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowanie |
GB Standardowe odlewy pojazdów elektrycznych, części odlewane z metalu z wyżarzaniem
| Tolerancja: | 0,05 mm |
|---|---|
| Technologia przetwarzania: | Odlewanie inwestycyjne、Odlewanie grawitacyjne |
| Rozmiar: | Dostosowane |
ASTM Standardowe niestandardowe części odlewnicze Obróbka CNC do pojazdów elektrycznych
| Obróbka powierzchniowa: | Polerowanie |
|---|---|
| Obróbka skrawaniem: | Obróbka CNC |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Części odlewane z metalu OEM ODM, precyzyjne elementy odlewane z wyżarzaniem
| Format rysunku: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
|---|---|
| Kontrola: | 100% kontrola |
| Tolerancja: | ±0,1 mm |
Polerowanie części odlewanych z wosku traconego do przemysłowych części mechanicznych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Wyżarzanie |
| Waga: | 1-100 kg |
ASTM Metal Casting Parts, Precyzyjne elementy odlewnicze z piaskowaniem anodowanym
| Tolerancja: | ±0,001 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Maszyny, Motoryzacja itp. |
| Format rysunku: | PDF, IGS, STP itp. |
Części odlewane z wosku traconego, precyzyjne części do obróbki CNC z wyżarzaniem
| opakowanie: | Drewniana skrzynia / paleta / karton |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Waga: | 1-100 kg |

